Pravo & Peremoga Юридична фiрма

Україна, 04210, м. Київ,
просп. Героїв Сталінграду,
буд.10-А, корп.7 оф.1
+38 (044) 393 39 43

Справа про повернення споживчого кредиту

Ситуація

Часто клієнти звертаються за юридичною консультацією у зв’язку з поверненням невеликих споживчих кредитів, коли банки нараховують заборгованість, що значно перевищує очікування боржника. 

Щоб таких проблем не виникало, потрібно уважно читати умови договору, перевірити наявність мокрої печатки, підпису кредитора. Обов’язково беріть договір із собою і зберігайте його до кінця погашення кредиту.  Після першого сумнівного повідомлення про нарахування пені потрібно звертатись не до кол-центрів банку, а до юристів. 

Задіяні органи

Якщо у клієнта відсутні документи про надання споживчого кредиту, то доказова база збирається наступним чином: за вимогою суду банк-відповідач надає затребувані документи або юристи звертаються за ними до колекторської компанії.

Такі справи потребують скрупульозного підходу: детальне вивчення договорів, статутів банків, Закону України «Про банк і банківську діяльність», про споживчі кредити, Закону України «Про захист прав споживачів» та ін. 

Результат

99% подібних справ суди вирішують на користь клієнтів, а не банків. Ця справа теж була виграна нами.Повернутись

Відгуки

Людмила Каменчук, директор компанії “Pravo&Peremoga”, представляла мої особисті інтереси у суді. Хочу відзначити не тільки її високу кваліфікацію як адвоката, але й людяне ставлення до своїх клієнтів. До таких юристів звертаєшся не за консультацією, а за дружньою порадою. Бажаю процвітання вашій фірмі і цікавих успішних справ.

А.І.Бугай

  • Ми у соц. мережах
Pravo & Peremoga © 2012