Pravo & Peremoga Юридична фiрма

Україна, 04210, м. Київ,
просп. Героїв Сталінграду,
буд.10-А, корп.7 оф.1
+38 (044) 393 39 43

Про нас

Загальнолюдська, українська і християнська мораль стверджують – не можна відмовляти у захисті тим, хто його потребує. А вітчизняний бізнес сьогодні більш за все потребує юридичної підтримки та допомоги. Саме тому компанія спеціалізується на юридичному супроводі українського бізнесу.


Співробітники компанії мають досвід створення власного бізнесу з нуля, його ведення та досвід роботи у бізнес-структурах різного масштабу. Команду складають спеціалісти з довготривалим досвідом приватної юридичної практики, адже ми довіряємо проекти клієнтів лише найдосвідченішим!


Якісним юридичним супроводом ми забезпечуємо фундамент для Вашого розвитку, тому що тільки, коли Ваші юридичні справи знаходяться у руках надійних, перевірених часом професіоналів, Ви у змозі впевнено розвивати бізнес.


З нами кожен клієнт може відчувати себе спокійним та захищеним – у правовій сфері на нього працює багаторічний досвід наших спеціалістів та їх високий рівень знань.

Відгуки

Людмила Каменчук, директор компанії “Pravo&Peremoga”, представляла мої особисті інтереси у суді. Хочу відзначити не тільки її високу кваліфікацію як адвоката, але й людяне ставлення до своїх клієнтів. До таких юристів звертаєшся не за консультацією, а за дружньою порадою. Бажаю процвітання вашій фірмі і цікавих успішних справ.

А.І.Бугай

  • Ми у соц. мережах
Pravo & Peremoga © 2012