Pravo & Peremoga Юридична фiрма

Україна, 04210, м. Київ,
просп. Героїв Сталінграду,
буд.10-А, корп.7 оф.1
+38 (044) 393 39 43

Земельне право

Ситуація

Власник землі, маючи Державний акт на землю, випадково з’ясував, що вже не володіє земельною ділянкою. Акт на дану земельну ділянку було переоформлено на іншого власника шляхом підробки документів.

Задіяні органи

Окрім Державного комітету України по земельним ресурсам, територіальних органів Держкомзему кількох районів, 7 областей були задіяні органи внутрішніх справ. Співробітники нашої фірми доклали чимало зусиль у роботі над даною справою, використали широкий правовий інструментарій. Для вирішення цього питання потрібно було з’ясувати, хто став новим власником на землю і чому ця особа володіє земельним актом. В тому числі, до суду як відповідачі були притягнені нотаріуси, які оформили фальшиві документи.

Результат

Позов нашого клієнта про повернення майна у право власності було задоволено на користь клієнта. Справа тривала більше 2-х років.Повернутись

Відгуки

Наша компанія, ТОВ “У Лук’яна”, працює з Людмилою Каменчук впродовж 7-ми років. Ми вдячні за кваліфіковану юридичну підтримку і успішне вирішення усіх спірних питань. Коли є такий надійний партнер як фірма“Pravo&Peremoga”, норми закону служать інструментом для розвитку бізнесу.

Кожан І.С

директор ТОВ «У У Лук’яна»

  • Ми у соц. мережах
Pravo & Peremoga © 2012