Pravo & Peremoga Юридична фiрма

Україна, 04210, м. Київ,
просп. Героїв Сталінграду,
буд.10-А, корп.7 оф.1
+38 (044) 393 39 43

Земельне право

Ситуація

Власник землі, маючи Державний акт на землю, випадково з’ясував, що вже не володіє земельною ділянкою. Акт на дану земельну ділянку було переоформлено на іншого власника шляхом підробки документів.

Задіяні органи

Окрім Державного комітету України по земельним ресурсам, територіальних органів Держкомзему кількох районів, 7 областей були задіяні органи внутрішніх справ. Співробітники нашої фірми доклали чимало зусиль у роботі над даною справою, використали широкий правовий інструментарій. Для вирішення цього питання потрібно було з’ясувати, хто став новим власником на землю і чому ця особа володіє земельним актом. В тому числі, до суду як відповідачі були притягнені нотаріуси, які оформили фальшиві документи.

Результат

Позов нашого клієнта про повернення майна у право власності було задоволено на користь клієнта. Справа тривала більше 2-х років.Повернутись

Відгуки

“В особі юридичної фірми “Pravo&Peremoga” та її співробітників я знайшов надійних спеціалістів, які мені, а також моїм знайомим, надали кваліфіковану допомогу під час розгляду справ щодо порушення правил дорожнього руху та оскарження дій співробітників ДАІ щодо неправомірності складання протоколів про адміністративні правопорушення.

Волохович П.В.

  • Ми у соц. мережах
Pravo & Peremoga © 2012