Pravo & Peremoga Юридична фiрма

Україна, 04210, м. Київ,
просп. Героїв Сталінграду,
буд.10-А, корп.7 оф.1
+38 (044) 393 39 43

Апеляційна справа на постанову про позбавлення права керування автомобілем

Наш Клієнт подав апеляційну скаргу на ухвалення рішення Районного суду про адміністративне правопорушення щодо позбавлення його права на керування авто строком на 1 рік.

 

Ситуація


Працівник ДАЇ зупинив нашого Клієнта, і склав на нього адміністративний протокол про керування транспортним засобом з ознаками алкогольного сп’яніння. Клієнт відмовився давати письмові пояснення і підписувати адміністративний протокол, про що є письмові свідчення двох осіб, що були присутні під час бесіди між водієм та інспектором. Не дивлячись на клопотання про відкладення розгляду справи через хворобу нашого Клієнта, а також без проведення допиту свідків, які б могли підтвердити незаконні дії працівника ДАЇ, Районний суд виніс рішення не на користь нашого клієнта, і позбавив його права керувати авто строком на 1 рік (на підставі ст. 130 ч. 1 КУпАП).

 

Оскарження та аргументація в Апеляційному суді


1) Відсутність нашого Клієнта та свідків при розгляді справи

2) Відсутність у матеріалах справи, а саме у протоколі інспектора ДАЇ, інформації про відмову водія проходити медогляд (а така інформація повинна зазначатися у протоколі про адміністративне правопорушення відповідно до Постанови Кабінету міністрів України від 17 грудня 2008 року №1103 та ст. 266 КУпАП) 

3) Відсутність у письмових поясненнях свідків факту про відмову водія про проходження медичного обстеження (у своїх поясненнях свідки відзначали тільки, що водій відмовлявся давати пояснення та підписувати протокол), що не відповідало дійсності, оскільки у протоколі про адміністративне правопорушення, наш Клієнт власноручно виклав свої пояснення та підписав їх.

4) Свідчення самого обвинуваченого під час Апеляційного розгляду про те, що працівник ДАЇ не пропонував проходити медогляд, більше того, водій сам пропонував працівникам ДАЇ пройти медогляд

5) Свідчення правопорушника про те, що співробітники ДАІ в його поясненнях зробили дописки та підробили підпис від імені свідка в протоколі про адміністративне порушення. 

 

Результат


При розгляді  справи у районному суді не були з'ясовані її фактичні обставини, а ті, що наведені у постанові суду, не відповідають дійсності.Суддя Апеляційного суду скасував постанову районного суду, а справу Клієнта постановив закрити за відсутністю в діях нашого Клієнта складу адміністративного правопорушення.  Повернутись

Відгуки

Людмила Каменчук, директор компанії “Pravo&Peremoga”, представляла мої особисті інтереси у суді. Хочу відзначити не тільки її високу кваліфікацію як адвоката, але й людяне ставлення до своїх клієнтів. До таких юристів звертаєшся не за консультацією, а за дружньою порадою. Бажаю процвітання вашій фірмі і цікавих успішних справ.

А.І.Бугай

  • Ми у соц. мережах
Pravo & Peremoga © 2012