Pravo & Peremoga Юридична фiрма

Україна, 04210, м. Київ,
просп. Героїв Сталінграду,
буд.10-А, корп.7 оф.1
+38 (044) 393 39 43

Справа про виселення з житлової площі (квартири) співмешканця

Ситуація

Громадянин іншої держави, що виїхав за межі України більше 15-ти років тому, звернувся із позовом до суду виділити у його власність 1/2 площі квартири у Києві, де він був зареєстрований (прописаний) із колишньою дружиною. Відповідачка виступила клієнткою нашої фірми.

Формально співмешканець не мав на цю квартиру жодних прав, не дивлячись на реєстрацію (прописку) на даній житловій площі.  Із дружиною вони розлучились понад 15-років тому, а на момент спільного проживання квартира знаходилась у власності батьків його дружини.

Задіяні органи

Справа пройшла процедуру розгляду у трьох судах, а саме: Суд 1-ї інстанції,  Суд апеляційної інстанції , Касаційний суд. Юристи фірми залучили також представників кількох районних житлового-експлуатаційних контор (ЖЕКи), міграційної служби, органів міліції.

Результат

Справа була виграна на користь нашої клієнтки – власниці квартири. Справа тривала 1,5 роківПовернутись

Відгуки

“В особі юридичної фірми “Pravo&Peremoga” та її співробітників я знайшов надійних спеціалістів, які мені, а також моїм знайомим, надали кваліфіковану допомогу під час розгляду справ щодо порушення правил дорожнього руху та оскарження дій співробітників ДАІ щодо неправомірності складання протоколів про адміністративні правопорушення.

Волохович П.В.

  • Ми у соц. мережах
Pravo & Peremoga © 2012